Wyjątkowe bidetki w zestawach od KLUDI

Bidetka zyskuje w Polsce coraz większą popularność ze względu na praktyczne zastosowanie i zwiększenie poczucie komfortu. W łazienkach i toaletach zestaw higieniczny to funkcjonalne rozwiązanie. Dlaczego warto wybrać bidetkę zamiast toalety z systemem myjącym? Dla kogo ten wybór okaże się wygodniejszy? Poznaj zalety wyjątkowych zestawów KLUDI. 

Korzystanie z bidetu lub deski myjącej może być niekiedy utrudnione dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową i dla mniejszych członków rodziny. Bidetka jest znacznie wygodniejsza. Seniorzy lub niepełnosprawni z pewnością wybiorą korzystanie z zestawu higienicznego KLUDI. Jest on także bardziej odpowiedni także dla dzieci, które z łatwością poradzą sobie z obsługą. 

Bidetka w zestawie higienicznym 

Intuicyjna obsługa zestawu to przewaga, którą zyskuje bidetka nad skomplikowanym systemem działania deski lub toalety myjącej. Każdy, bez względu na wiek i predyspozycje może komfortowo skorzystać ze wszystkich funkcji zestawu higienicznego od Kludi. Co więcej, obsługa takiego zestawu nie przysporzy żadnych trudności nawet osobom podczas rehabilitacji, po wypadku, niedołężnym i niedowidzącym. Prosta, dyskretna, intuicyjna w obsłudze, funkcjonalna i estetyczna – taka właśnie jest bidetka KLUDI.

Gdzie zamontować bidetkę? 

Bidetka jest przeznaczona do zamontowania na ścianie. Konstrukcja urządzenia wzoruje się na nieco pomniejszonym panelu natryskowym. Najczęściej składa się z uchwytu do montażu, na którym wiesza się rączkę bidetki podłączoną do węża. Potrzebne jest łącze do ciepłej i zimnej wody. Panel sterujący przytwierdza się do ściany w łazience na takiej wysokości, aby łatwo było sięgnąć z toalety. Całość przypomina mały i prosty w obsłudze prysznic. Bidetka zajmuje mało miejsca, i co chyba najważniejsze, nie trzeba montować dodatkowej miski ceramicznej. Do celów higienicznych korzysta się z niej, siedząc na tradycyjnej toalecie. Dodatkowo ma wiele innych zastosowań, które sprawiają, że przydaje się dosłownie w każdym domu. 

Prosta i funkcjonalna bidetka w łazience lub w toalecie

Szybko przekonasz się, że bidetka to duże ułatwienie np. w nabieraniu wody do pojemnika mopa. Dzięki niej możesz umyć zabłocone buty bez brudzenia umywalki lub wanny. Jeżeli hodujesz kwiaty lub warzywa na balkonie z bidetki wygodnie napełnisz wodą konewkę. Bidetka ułatwia dostęp do bieżącej wody – ciepłej i zimnej podczas sprzątania i innych zajęć w domu. 

Urządzenie daje wiele możliwości wykorzystania. Poza oczywistym zastosowaniem do higieny osobistej ułatwia niejedną pracę domową, która do tej pory była uciążliwa. Bidetkę można zamontować w małej toalecie lub w dużej rodzinnej łazience. W obu przypadkach spełni swoje zadania! 

Daj łapę – umyjemy! 

Opiekunowie czworonogów twierdzą, że bidetka jest pomocna w kąpielach kudłatych członków rodziny! Dzięki niej bez trudu umyjesz łapki swojego psiaka po powrocie z jesiennego spaceru. Czy warto zamontować bidetkę? Tak! Zyskujesz więcej komfortu dla całej rodziny.

(0)